KURUMSAL

Ana gayesi Söğüt / BİLECİK'te kurulu refrakter malzemeleri üreten fabrikamız SÖRMAŞ A.Ş. ürünlerinin ithalat, ihracat gibi dış ticaret işlemlerini gerçekleştirmekte ve aynı zamanda da yurtdışındaki çeşitli firmaların mümessilliğini yapmaktadır.

SÖRPA DIŞ TİCARET A.Ş. demir, çelik, çimento, kireç, çöp yakma, cam, seramik demir dışı metaller, kimya ve petrokimya gibi ana endüstri dallarının pota ocağı, çelik döküm potası, elektrik ark ocağı, tandiş, mikser, çimento döner fırını, kireç fırını, cam fırını rejeneratörleri, sır ergitme fırınları vb için ihtiyacı olan geniş bir üretim yelpazesine yayılmış ISO 9002 Kalite Güvence sistemi desteğindeki SÖRMAŞ A.Ş. ürünlerini 4 kıtada, 20'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

SÖRPA A.Ş. ve SÖRMAŞ A.Ş. dışında, şirketler grubumuz içinde seramik fabrikalarına hammadde olarak kil, kaolen, pegmatit ve feldspat temin eden, ayrıca mermer satışı da yapan SÖRHAZ A.Ş., nakliye ve madencilik şirketi SÖRTRANS LTD. ve sigorta (acentelik) şirketi SÖRSİGORTA LTD. de bulunmaktadır.

Memnuniyet Anketi

Memnuniyet anketimizi doldurmak için tıklayın.

Kalite Belgeleri

Kalite belgelerimiz için tıklayın.

Referanslar

Referanslarımız görüntülemek için tıklayın.

Bize Ulaşın

İletişim formu doldurmak için tıklayın..

42

Ülkeye İhracat

60000

Ton Yıllık Kapasite

300

Mutlu Müşteri

42

Başarılı Yıl